Wrocław:Kolejny raz kierowca aplikacji zgwałcił

29 czerwca br. na terenie Wrocławia kierowca pojazdu świadczącego usługi przewozowe firmy UBER doprowadził do obcowania płciowego wykorzystując stan psychofizyczny podróżującej nim 26-letniej pasażerki. I choć śledztwa w takich sprawach zawsze są trudne oraz wymagają specjalistycznych ekspertyz, zebrania jak najszerszego materiału dowodowego, to w tej sprawie podejrzany zatrzymany został tej samej doby.

Policjanci z wrocławskich Krzyków wykonali w tej sprawie wiele czynności procesowych i operacyjnych. Dzięki temu, że pokrzywdzona szybko zgłosiła całe zdarzenie funkcjonariuszom, policjanci mogli zebrać istotne dowody i materiały, które świadczyły o możliwości popełnienia tego czynu. Drobiazgowa analiza i weryfikacja wszystkich danych oraz dobre rozpoznanie środowiska przestępczego zaowocowały zatrzymaniem osoby w tej sprawie.

Prokuratura Wrocław-Krzyki Zachód przedstawiała zarzuty podejrzanemu m.in. dotyczące przestępstwa z art. 198 kk i wystąpiła z wnioskiem o areszt. Między innymi z uwagi na to, że czyn ten zagrożony jest wysoką karą pozbawienia wolności (do lat 8) sąd przychylił się do tej argumentacji i zdecydował o tymczasowym areszcie 28-latka.

Materiały KMP Wrocław

2 thoughts on “Wrocław:Kolejny raz kierowca aplikacji zgwałcił

  1. Ja pier. Kiedy do was dotrze że w podwozach gwałcą
    Ale co tam ,dziewczyna niech zgłosi reklamacje to dostanie darmowy przejazd z następnym gwałcicielem do 25ziko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *