Wrocław: Taksówkarz – dealer zatrzymany

KIEROWCA TAKSÓWKI ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI I PRZEDMIOTEM PRZYPOMINAJĄCYM BROŃ PALNĄ

Wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali kierowcę taksówki, który w swoim pojeździe posiadał blisko 250 sztuk porcji marihuany oraz przedmiot przypominający broń palną. Najprawdopodobniej, jak się okazało 23-letni mieszkaniec Wrocławia trudni się nie tylko przewozem osób, ale także sprzedażą środków odurzających.

Początek roku niezbyt entuzjastycznie rozpoczął 23-letni kierowca wrocławskiej taksówki, który trudnił się dodatkowym zarobkowaniem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby działalność ta nie była przestępstwem. Do jego zatrzymania doszło na wrocławskim Psim Polu. Policjanci, mając takie podejrzenie dokonali sprawdzenia pojazdu marki Dacia, w którym ujawnili prawie 250 porcji handlowych marihuany oraz przedmiot przypominający broń palną.

Okoliczności zdarzenia wskazywały na to, że mężczyzna ten zajmuje jest sprzedażą zakazanych środków. Przypomnijmy, że za posiadanie środków odurzających w znacznej ilości grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Taką samą sankcję przewiduje artykuł dotyczący handlu nimi.

Materiał Wrocławska policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *