Kolejne kontrole

 PONIEDZIAŁEK JAKI MIŁY 

Dla odmiany dziś znowu miały miejsce kolejne kontrole przewozu osób w Warszawie. Tym razem funkcjonariusze policji, Inspekcji Transportu Drogowego , Urzędu Celno-Skarbowego oraz przedstawiciela Miasta Stołecznego Warszawy swoje działania prowadzili na Dworcu Wschodnim. Tradycyjnie skontrolowani kierowcy poruszali się samochodami osobowymi niebędącymi taksówkami. Została poddana kontroli jedna taksówka , która współpracowała z aplikacją BOLT według nowelizacji Ustawy o Transporcie Drogowym zgodnie z załącznikiem nr 3 punkt 2,23 kierowca otrzymał 12 tyś kary za nie wydanie paragonu  , wszyscy kierowcy zostali  ukarani mandatami na miejscu. Dodatkowo przeciwko ich pracodawcom zostaną wszczęte postępowania administracyjne.
W dniu dzisiejszym nie obyło się od niespodzianek jeden z kierujących posługiwał się fałszywym prawem jazdy oraz nie posiadał dokumentów wymaganych przy świadczeniu usług taxi .

kierowca został zatrzymany , auto zostało  odholowane   na parking depozytowy w celu zabezpieczenia na poczet nałożonej kary.

Jeśli jesteś taksówkarzem i chciałbyś  coś zrobić  dla środowiska.                                 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *