Szczecin: Naćpany za kierownicą

Jak podaje Komenda Miejska Policji w Szczecinie, funkcjonariusze z grupy SPEED, zatrzymali dziś do rutynowej kontroli taksówkę, której kierowca – jak się okazało – prowadził samochód pod wpływem narkotyków. Ponadto, zatrzymany 38-latek, posiadał też narkotyki przy sobie.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie, którzy należą  do  grupy SPEED mającej za zdanie eliminować  piratów drogowych,  tym razem w centrum miasta zatrzymali do kontroli drogowej  kierowcę jednej z korporacji taksówkowej, który zachowywał się nieracjonalnie.

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierującego i co do tego nie mieli zarzutów, jednak nerwowe zachowanie mężczyzny, powiększone źrenice  zobligowało funkcjonariuszy do przeprowadzenia badania narkotesterem. Ich przypuszczenia potwierdziły się, a wynik testu na zawartość narkotyków okazał się pozytywny. Poza tym 38- latek miał przy sobie kolejne środki odurzające.

Został zatrzymany, a jego pojazd odholowany na parking strzeżony. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kierujący odpowie przez sądem.

Materiały KMP Szczecin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *